Наукові публікації доцента Сморщка Ю. С.

• Вплив волокнистого ентеросорбенту „ВЕСТА” на перебіг ендогенної інтоксикації в гострому періоді опікової хвороби/ Сорщок Ю.С.// Наукові записки Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Біологія, № 1-2 (23).- Тернопіль: ТДПУ, 2004. – С. 48-51.
  • Рідкісний випадок синдрому Едвардса/ Єдинак О.М., Процайло М.Д., Гарбуз Ю.А.//Вісник наукових досліджень. – № 1. -Тернопіль: ТДМА, 2004 – С. 105-106.
  • Вплив волокнистого ентеросорбенту „ВЕСТА” на перебіг ендогенної інтоксикації в гострому періоді опікової хвороби/ Сморщок Ю.С.// Наукові записки Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Біологія, № 1-2 (23).- Тернопіль: ТДПУ, 2004. – С. 48-51.
  • Вплив ентеросорбції на процеси репаративної регенерації опікової рани/ Сморщок Ю.С.// Наукові записки Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Біологія, № 3-4 (22).- Тернопіль: ТДПУ, 2003. – С. 35-38.
  • Травматична хвороба (методичні рекомендації)/ Басистюк І.І., Ружицький О.М., Саюк Ю.М., Квасніцький М.В., Мальований В.В., Гнатів В.В., Грубар Ю.О., Малий Ю.В.// Тернопіль: ТДМА ім. І.Я. Горбачовського, 2003. – 52 с.
  • Травматична хвороба/ Басистюк І.І., Ружицький О.М., Саюк Ю.М., Квасніцький М.В., Мальований В.В., Гнатів В.В., Грубар Ю.О., Малий Ю.В.//Тернопіль: ТДМА ім. І.Я. Горбачовського, 2003. – 52 с.
  • Hip-spine синдром при хворобі Пертеса/ Процайло М.Д., Березовський О.І., Грубар Ю.О., Кулянда Ю.С.// Вісник наукових досліджень. – № 2. -Тернопіль: ТДМА, 2002 – С. 25-26.
  • Сучасні підходи до комплексного консервативного лікування хвороби Легг-Кальве-Пертеса/ Єдинак О.М., Процайло М.Д., Березовський О.І., Грубар Ю.О., Малий Ю.В.// Вісник наукових досліджень. – № 1. -Тернопіль: ТДМА, 2002 – С. 5-6.
  • Антиоксиданти і проблеми стимуляції регенераторних процесів/ Волошин О.С., Галантюк С.І.// Наукові записки Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Біологія, № 2 (13).- Тернопіль: ТДПУ, 2001. – С. 94-97.