Carousel image

Колектив кафедри (зліва направо): асист. Гданський С.М., доц. Марченкова Н.О., асист. Лимар Є.А., ст. лаб. Піжицький І.Б. доц. Грубар Ю.О., доц. Копитчак І.Р., д.мед.н. Цвях А.І., (2019 рік)

Carousel image

Доц. Марченкова Н.О. розповідає студентам іноземного факультету про малоінвазивне лікування переломів кисті за допомогою металостеосинтезу.

Carousel image

Асист. Гданський С.М. показує студентам 5 курсу, як виглядає післяопераційна рана після закритої репозиції субкапітального, вколоченого перелому шийки стегнової кістки 2-ма спонгіозними гвинтами (2019рік)

Колектив кафедри (зліва направо): доц. Кулянда І.С., доц. Марченкова Н.О., доц. Грубар Ю.О., д.мед.н. Цвях А.І., асист. Гданський С.М., доц. Сморщок Ю.С., асист. Лимар Є.А., доц. Копитчак І.Р., ст. лаб. Піжицький І.Б. (2018 рік)

Доц. Марченкова Н.О. на практичному занятті в навчальній аудиторії з іноземними студентами (2018 рік)