Колектив кафедри (зліва направо): доц. Марченкова Н.О., ст. лаб. Піжицький І.Б., доц. Лимар Є.А., д.мед.н. Цвях А.І., доц. Сморщок Ю.С., доц. Грубар Ю.О., доц. Копитчак І.Р., аспірант Бабій М.П. (2022 рік)

Доц. Лимар Є.А. розповідає студентам 5-го курсу медичного факультету про види апаратів позавогнищевої фіксації для надання невідкладної допомоги (2022 рік)

Куратор наукового гуртка доц. Сморщок Ю.С. проводить заняття з приводу лікування відкритих переломів за допомогою вакумної терапії (2022 рік)

Відвідування студентами кураторських груп презентації книги Володимира Панчишина «Ангели небесної сотні» (2022 рік)

Колектив кафедри (зліва направо): доц. Марченкова Н.О., доц. Копитчак І.Р., асист. Гданський С.М., доц. Лимар Є.А., ст. лаб. Піжицький І.Б., доц. Сморщок Ю.С., доц. Грубар Ю.О., д.мед.н. Цвях А.І., (2021 рік)

Асист. Гданський С.М. із студентами 5-го курсу медичного факультету перед походом в драматичний театр імені Т. Г. Шевченка (2021 рік)

Доц. Кафедри Сморщок Ю.С. проводить заняття з травматології та ортопедії із студентами наукового гуртка (2021рік)

Доц. Кафедри Грубар Ю.О. проводить заняття з травматології та ортопедії (2021рік)

Доц. Кафедри Марченкова Н.О. проводить заняття з травматології та ортопедії із студентами іноземного факульотету (2021рік)

Доц. Кафедри Сморщок Ю.С. проводить онлайн заняття з травматології та ортопедії (2020рік)

Завуч кафедри доц. Копитчак І.Р. дистанційно проводить практичне заняття для студентів 5-го курсу медичного факультету (2020 рік)

Завідувач кафедри Цвях А.І. та студенти кураторських груп на концерті духовної музики «І слово сталося тілом і оселилося серед нас» в актовій залі адміністративного корпусу Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського (2020 рік)

Розклад практичних занять та лекцій кафедри тавматології та ортопедії з військово - польовою хірургією (2020 рік)

Зав. кафедри д мед. н. Цвях А.І. відвідав конференцію присвячену телемедицині, Дрезден, Німеччина (2020 рік)

Зав. кафедри д. мед. н. Цвях А.І. учасник онлайн конференції "Healthcare informatics and wellness, Німеччина (2020рік)

Колектив кафедри (зліва направо): асист. Гданський С.М., доц. Марченкова Н.О., асист. Лимар Є.А., ст. лаб. Піжицький І.Б. доц. Грубар Ю.О., доц. Копитчак І.Р., д.мед.н. Цвях А.І., (2019 рік)

Асист. Гданський С.М. показує студентам 5 курсу, як виглядає післяопераційна рана після закритої репозиції субкапітального, вколоченого перелому шийки стегнової кістки 2-ма спонгіозними гвинтами (2019рік)

Доц. Марченкова Н.О. розповідає студентам іноземного факультету про малоінвазивне лікування переломів кисті за допомогою металостеосинтезу (2019 рік)

Д. мед. н. Цвях А.І. навчає студентів 3-го курсу апаратним методикам реабілітації хворих (2019 рік)

Доц. Грубар Ю.О. проводить хірургічне втручання на колінному суглобі (2019 рік)

Колектив кафедри (зліва направо): доц. Кулянда І.С., доц. Марченкова Н.О., доц. Грубар Ю.О., д.мед.н. Цвях А.І., асист. Гданський С.М., доц. Сморщок Ю.С., асист. Лимар Є.А., доц. Копитчак І.Р., ст. лаб. Піжицький І.Б. (2018 рік)

Доц. Марченкова Н.О. на практичному занятті в навчальній аудиторії з іноземними студентами (2018 рік)

Доц. Сморщок Ю.С. зі студентами на обході у відділенні травматології та ортопедії оглядають хворого (2018 рік)

Доц. Марченкова Н.О. на практичному занятті вивчає із студентами класифікацію переломів (2018 рік)

Зав. кафедри д.мед.н. Цвях А.І. на практичному занятті з іноземними студентами демонструє кільцевий апарат зовнішньої фіксації Елізарова. (2018 рік)

Доц. Копитчак І.Р. проводить практичне заняття з питань переломів хребців грудного і поперекового відділів хребта (2017 рік)

Зав. кафедри д.мед.н. Цвях А.І., доц. Копитчак І.Р. проводять обхід разом із студентами в травматологічному відділенні (2017 рік)

Доц. Копитчак І.Р. демонструє роботу апарату зовнішньої фіксації Елізарова (2017 рік)

Зав. кафедри д.мед.н. Цвях А.І., доц. Копитчак І.Р., доц. Марченкова Н.О. демонструють студентам одноплощинний модульний стержневий апарат зовнішньої фіксації, який встановлений по медіальній поверхні правої гомілки (2017 рік)

Зав. кафедри д.мед.н. Цвях А.І., доц. Копитчак І.Р. разом із студентами обговорюють методики лікування переломів дистального відділу стегнової кістки (2017 рік)