Колектив кафедри (зліва направо): доц. Кулянда І.С., доц. Марченкова Н.О., доц. Грубар Ю.О., д.мед.н. Цвях А.І., асист. Гданський С.М., доц. Сморщок Ю.С., асист. Лимар Є.А., доц. Копитчак І.Р., ст. лаб. Піжицький І.Б. (2018 рік)

Доц. Марченкова Н.О. на практичному занятті в навчальній аудиторії з іноземними студентами (2018 рік)

Зав. кафедри д.мед.н. Цвях А.І. на практичному занятті з іноземними студентами демонструє кільцевий апарат зовнішньої фіксації Елізарова. (2018 рік)

Доц. Марченкова Н.О. на практичному занятті вивчає із студентами класифікацію переломів (2018 рік)

Доц. Копитчак І.Р. проводить практичне заняття з питань переломів хребців грудного і поперекового відділів хребта (2017 рік)

Доц. Копитчак І.Р. демонструє роботу апарату зовнішньої фіксації Елізарова (2017 рік)

Зав. кафедри д.мед.н. Цвях А.І., доц. Копитчак І.Р. проводять обхід разом із студентами в травматологічному відділенні (2017 рік)

Зав. кафедри д.мед.н. Цвях А.І., доц. Копитчак І.Р. разом із студентами обговорюють методики лікування переломів дистального відділу стегнової кістки (2017 рік)

Зав. кафедри д.мед.н. Цвях А.І., доц. Копитчак І.Р., доц. Марченкова Н.О. демонструють студентам одноплощинний модульний стержневий апарат зовнішньої фіксації, який встановлений по медіальній поверхні правої гомілки (2017 рік)