ЛИМАР ЄВГЕН АНАТОЛІЄВИЧ

У 2007 році закінчив з відзнакою медичний факультет ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського МОЗ України». 2007-2009 рр. – лікар-інтерн Зборівської центральної районної лікарні.

2009-2011рр. – клінічний ординатор кафедри ендоскопії з малоінвазивною хірургією, урологією, ортопедією та травматологією ФПО.

2011-2014 рр. – лікар ортопед-травматолог Зборівської центральної районної лікарні.

2014 – 08.2015рр. – старший лаборант кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України». 09.2015 - по теперішній час – асистент кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему „Полісистемні пошкодження у вагітних” за спеціальністю 14.01.21. – травматологія та ортопедія.

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

  • Політравма.
  • Малоівазивний остеосинтез при переломах кісток.
  • Сучасні біотехнології у лікуванні травм різного генезу та їх наслідків.
  • Встановлення факторів ризику та профілактика тромбоемболічних ускладнень в травматології та ортопедії.

Є автором і співавтор понад 10 навчально-методичних та наукових публікацій, 2 методичних рекомендацій для студентів різних факультетів, 2 патентів на винахід.