КУЛЯНДА ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

З 1984 по 1992 рік навчався в Тернопільському медичному інституті, який закінчив із відзнакою. З 1992 по 1995 рік навчався в інтернатурі по хірургії. У лютому 2015 року був мобілізований до ЗСУ. З 14 травня 2015 року по 21 квітня 2016 року виконував обов’язки начальника відділення підсилення медичних підрозділів військового госпіталю в зоні проведення АТО. За сумісництвом – провідний травматолог АТУ (антитерористичного угрупування) «Донецьк». Підполковник медичної служби, нагороджений відзнакою Міністра оборони «За військову доблесть».

З 1995 року працюю в Тернопільському медичному університеті ім.. І.Я. Горбачевського. У 1997 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. У 2000 році пройшов спеціалізацію по травматології . Стаж роботи за спеціальністю - 15 років, вища категорія. На даний момент доцент кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією.

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

  • Використання сучасних методів остеосинтезу при переломах кісток та їх наслідків.
  • Сучасні біотехнології у лікуванні травм різного генезу та їх наслідків.
  • Малоівазивний остеосинтез при переломах кісток.
  • Надання допомоги хворим з політравмою.
  • Оперативні втручання при травматичних ушкодженнях хребта.

Є автором і співавтор понад 40 навчально-методичних та наукових публікацій, 3 методичних рекомендацій для студентів різних факультетів, 2 патентів на винахід. Співавтор підручника з військово-польової хірургії.