КОПИТЧАК ІГОР РОМАНОВИЧ

У 2004 році закінчив медичний факультет Тернопільської державної медичноїакадемії імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа". 2004-2006рр. – лікар-інтернТернопільської комунальної міської лікарні №2 по спеціальності «Хірургія». 2006-2007рр. – лікар-хірург хірургічного відділення ТОВ «Десна ЛТД». 2007р. – пройшов курси спеціалізації в Харківській медичній академіїпіслядипломної освіти, та отриманно сертифікат лікаря-ортопеда травматолога. 2007-2011рр. – старший лаборант, та за сумісництвом асистент кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського.

2011-2013рр. – асистент кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського. В січні 2012 року захистив кандидацьку дисертацію на тему «Клініко-морфологічні особливості та лікування переломів гомілки у постраждалих з політравмою». 2013-2014рр. – доцент кафедри загальної хірургії. З 2014 – по теперішній час доцент кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією ДВНЗ. «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

Напрямки наукових досліджень та сфер наукових інтересів:

• Використання сучасних методів остеосинтезу при переломах кісток та їх наслідків.
  • Сучасні біотехнології у лікуванні травм різного генезу та їх наслідків.
  • Малоівазивний остеосинтез при переломах кісток.
  • Надання допомоги хворим з політравмою.
  • Оперативні втручання при травматичних ушкодженнях хребта.

Є автором і співавтор понад 20 навчально-методичних та наукових публікацій, 2 методичних рекомендацій для студентів різних факультетів.