КОПИТЧАК ІГОР РОМАНОВИЧ

У 2004 році закінчив медичний факультет Тернопільської державної медичноїакадемії імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа". 2004-2006рр. – лікар-інтерн Тернопільської комунальної міської лікарні №2 по спеціальності «Хірургія».   2006-2007рр. – лікар-хірург хірургічного відділення ТОВ «Десна ЛТД». 2007р. – пройшов курси спеціалізації в Харківській медичній академії післядипломної освіти, та отримано сертифікат лікаря-ортопеда травматолога. 2007-2011рр. – старший  лаборант, та за сумісництвом асистент кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського. 2011-2013рр. – асистент кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського. В січні 2012 року захистив кандидацьку дисертацію на тему «Клініко-морфологічні особливості та лікування переломів гомілки у постраждалих з політравмою». 2013-2014рр. – доцент кафедри загальної хірургії. З 2014 – по теперішній час доцент кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією  ДВНЗ. «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

Напрямки наукових досліджень та сфер наукових інтересів:

Є автором і співавтор понад 30 навчально-методичних та наукових публікацій, 2 методичних рекомендацій для студентів різних факультетів, 6 патентів на корисну модель.