Лікувальна робота

      Клінічною базою кафедри є відділення травматології, анестезіології і реанімації Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги, відділення ортопедії і травматології та відділення анестезіології і інтенсивної терапії "Тернопільська університетська лікарня" з загальним ліжковим фондом – 162 ліжка. 
     Колектив кафедри проводить комплексні наукові дослідження з проблем політравми та найбільш актуальних питань ортопедії та травматології, де домінували пошук, розробка та клінічне впровадження нових методів та засобів остеосинтезу, а також ієрархічності виконання оперативних втручань при політравмі. 
     Працівники кафедри несуть ургентні чергування по області в складі хірургічних бригад обласного відділення екстреної медичної допомоги, а також чергування у ортопедо - травматологічному відділенні на базі "ТУЛ".
     На  клінічних базах працівники кафедри виконують складні оперативні втручання на опорно-руховому апараті при травмах, їх наслідках і при захворюваннях. Виконуються сучасні види остеосинтезу кісток кінцівок і тазу, ендопротезування, реендопротезування суглобів, артроскопічні операції, відновні, реконструкційні і пластичні операції при пошкодженнях кінцівок, мікрохірургічні операції при травмах кисті.

Ендопротезування кульшового суглобу


Ендопротезування колінного суглобу
   

Лікування перипротезних переломів


Транспедикулярна фіксація хребта


Хірургічне лікування переломів тазу


 
Comments