Марченкова Наталія Олексіївна

                                                                   Освіта і трудова діяльність:


          
          У 1989 році з відзнакою закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». 1989-1990рр лікар-інтерн Тернопільської обласної лікарні. 1990-1994рр лікар-травматолог Шумської ЦРЛ. 1994-2001рр лікар- травматолог Тернопільської міської поліклініки №2. 2001-2004 рр аспірант кафедри травматології та ортопедії Тернопільської державної медичної академії імені І.Я.Гобачевського. З 2005 року по теперішній час асистент кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією  ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України». У 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Малоінвазивний остеосинтез при переломах кісточок гомілки» за спеціальністю 14.01.21. – травматологія та ортопедія.


            
                                                            Наукова діяльність:

         
1994-2001рр лікар- травматолог Тернопільської міської поліклініки №2. 2001-2004 рр аспірант кафедри травматології та ортопедії Тернопільської державної медичної академії імені І.Я.Гобачевського. З 2005 року по теперішній час асистент кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією  ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України». У 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Малоінвазивний остеосинтез при переломах кісточок гомілки» за спеціальністю 14.01.21. – травматологія та ортопедія.

                                                                                                         Наукові інтереси:

  Сучасні біотехнології у лікуванні травм різного генезу та їх наслідків, малоівазивний остеосинтез при переломах кісток,   Встановлення факторів ризику та профілактика тромбоемболічних ускладнень в травматології та ортопедії, політравма.

Публікації:

       Автор і співавтор понад 30 навчально-методичних та наукових публікацій, 2 методичних рекомендацій для студентів різних факультетів.

Comments