Лимар Євген Анатолієвич

                                                          Освіта і трудова діяльність:


          
        У 2007 році закінчив з відзнакою медичний факультет ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського МОЗ України». 2007-2009 рр. – лікар-інтерн Зборівської центральної районної лікарні.                                                             Наукова діяльність:

         
2009-2011рр. – клінічний  ординатор кафедри ендоскопії з малоінвазивною хірургією, урологією, ортопедією та травматологією ФПО; 2011-2014 рр. – лікар ортопед-травматолог Зборівської центральної районної лікарні; 2014 – 08.2015рр. – старший лаборант кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України». 09.2015 - по теперішній час – асистент кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією  ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України». В червні 2015р. пройшов апробацію дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему „Полісистемні пошкодження у вагітних” за спеціальністю 14.01.21. – травматологія та ортопедія.

                                                                                                         Наукові інтереси:

 Політравма, малоівазивний остеосинтез при переломах кісток, сучасні біотехнології у лікуванні травм різного генезу та їх наслідків, встановлення факторів ризику та профілактика тромбоемболічних ускладнень в травматології та ортопедії.

Публікації:

       Автор і співавтор понад 10 навчально-методичних та наукових публікацій, 2 методичних рекомендацій для студентів різних факультетів, 2 патентів на винахід.

Comments