Кулянда Ігор Сергійович

     З 1984 по 1992 рік навчався в Тернопільському медичному інституті, який закінчив із відзнакою. З 1992 по 1995 рік навчався в інтернатурі по хірургії. У лютому 2015 року був мобілізований до ЗСУ. З 14 травня 2015 року по 21 квітня 2016 року виконував обов’язки начальника відділення підсилення медичних підрозділів військового госпіталю в зоні проведення АТО.  За сумісництвом – провідний  травматолог АТУ (антитерористичного угрупування) «Донецьк». Підполковник медичної служби, нагороджений відзнакою Міністра оборони «За військову доблесть».

Наукова діяльність:

   З 1995 року працюю в Тернопільському медичному університеті ім.. І.Я. Горбачевського. У 1997 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. У 2000 році пройшов спеціалізацію по травматології . Стаж роботи за спеціальністю - 15 років, вища категорія. На даний момент доцент кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією. 

Наукові інтереси:

    Використання сучасних методів остеосинтезу при переломах кісток та їх наслідків,  сучасні біотехнології у лікуванні травм різного генезу та їх наслідків, малоівазивний остеосинтез при переломах кісток, надання допомоги хворим з політравмою ,о перативні втручання при травматичних ушкодженнях хребта.

Публікації:

Автор і співавтор понад 40 навчально-методичних та наукових публікацій, 3 методичних рекомендацій для студентів різних факультетів, 2 патентів на винахід. Співавтор підручника з військово-польової хірургії.


Comments