Головна‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Цвях Андрій Іванович

Освіта і трудова діяльність:

     У 1995 році закінчив медичний факультет Петрозаводського державного університету за спеціальністю лікувальна справа». 

    У 1995 – 1997 рр. навчання в клінічній ординатурі на кафедрі травматології та ортопедії Московської медичної академії ім. І.М. Сеченова. 

    У1999 –  2014 рр. лікар-ординатор ортопедо-травматологічного відділення КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

Наукова діяльність:

    В грудні 2010 року захистив кандидатську дисертацію на тему „Консервативне лікування хворих літнього віку з вертлюговими переломами стегнової кістки”. В червні 2016р. захистив докторську дискртацію на тему : "Скелетна травма як компонент полістемних пошкоджень".

      З серпня 2014 року по теперішній час завідувач кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

Наукові інтереси:

      Надання допомоги хворим з політравмою, використання сучасних методів остеосинтезу при переломах кісток та їх наслідків, сучасні біотехнології у лікуванні травм різного генезу та їх наслідків, малоівазивний остеосинтез при переломах кісток,о перативні втручання при травматичних ушкодженнях хребта.

Публікації:

Автор і співавтор понад 30 навчально-методичних та наукових публікацій, 2 методичних рекомендацій для студентів різних факультетів, 2 патентів на винахід. 


Comments