Гданський Сергій Миколайович

                                                             Освіта і трудова діяльність:

               
           У 2011р. закінчив ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського із спеціальністю           лікувальна справа.З 2011р. по 2013р. проходив заочну інтернатуру з        ортопедії – травматології на базі КЗ ТОР «ТУЛ», очну форму проходив на базі ДВНЗ ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України. 


Наукова діяльність:

          У 2013р. був прийнятий на кафедру ендоскопії з малоінвазивною хірургією, урологією і ортопедією та травматологією на посаду старшого лаборанта і асистента за сумісництвом, де і затвердив тему дисертаційної роботи на тему: « Морфофункціональні зміни в печінці і нирках за умов поєднаної травми »У 2015р. був переведений на кафедру загальної та малоінвазивної хірургії на посаду старшого лаборанта і асистента за сумісництвом. З червня 2016р. переведений на кафедру травматології та ортопедії з військово – польовою хірургією, де і зараз працюю. У 2016р. пройшов апробацію дисертаційної роботи. У лютому 2017р. захистив кандидатську дисертацію з даної теми і отримав звання кандидат медичних наук.

                                                                                                         Наукові інтереси:

        Використання сучасних методів остеосинтезу при переломах кісток та їх наслідків, ендопротезування великих суглобів при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях, малоівазивний остеосинтез при переломах кісток, артроскопічні оперативні втручання на колінному, плечовому та інших суглобах, сучасні біотехнології у лікуванні травм різного генезу та їх наслідків, політравма.

Публікації:

      За час роботи написав 14 статей з них 7 у вахових видання, дві з яких у закордонних. Отримав 2 патенти  на корисну модель.

Comments